Počúvaj inak I – Zatancuj mi 🕺💃🧣

Hudobná výchova
3. ročník ZŠ
4. ročník ZŠ
5. ročník ZŠ
6. ročník ZŠ

🕺💃🧣! 

Čo Vám emoji  hovoria tento krát? Ak ste hádali, že budeme tancovať, mali ste pravdu. No uhádli ste aj to s čím? Skúste si to overiť vo videu tu nižšie. 🙂 

Čo môžeme so 🧣🧣🧣robiť? 

Už vieme, aké pomôcky si pripraviť aj to, ako si ich pripraviť. Teraz je na čase naučiť sa ako ich používať a čo všetko sa s nimi dá robiť. Všetko je uvedené v nasledujúcom videu. Mimochodom, dokážete splniť výzvu, ktorá sa v ňom nachádza?  

Ak máte pozreté už aj druhé video, pokúste sa splniť výzvu, o ktorej som v ňom hovorila a šup-šup na tancovanie s hudbou. Viac o tom nájdete v nasledujúcich témach. 🙂  

Video pre učiteľov a rodičov  

Aj tento krát prikladám pár základných informácií pre učiteľov. Dozviete sa viac o téme alebo o súbore tém s názvom Zatancuj mi 🕺💃🧣  a o tom, aký má význam využívanie tanečných stúh na hodinách hudobnej výchovy. 

Ak máte akékoľvek otázky či postrehy, môžete zanechať komentár tu či na YouTube alebo mi môžete napísať mail na: napadynaucenie@gmail.com, alebo správu na ktorúkoľvek zo sociálnych sietí s názvom napadynaucenie (resp.  Nápady na učenie), kde tiež môžete posielať fotky a videá so splnenými výzvami a úlohami, ale aj dôkazy o tom, ako usilovne a skvele ste doma alebo v škole jednotlivé témy zdolávali. 

Tancujte s radosťou! 

Vaša Niiika (KiNi.Nika) 

Mohlo by vás zaujímať

Fyzika
Stredná škola
Geometria
Matematika
Základná škola
Etická výchova
Prevencia sociálno-patologických javov.
Výchova k manželstvu a rodičovstvu
Špeciálna základná škola