Počúvaj inak III – Rozprávková 🏰 hudba

Hudobná výchova
Slovenský jazyk
3. ročník ZŠ
4. ročník ZŠ
5. ročník ZŠ
6. ročník ZŠ

Kde bolo, tam bolo… 

…za siedmimi horami a za siedmimi dolami… dobre, dobre, stačí! Nebude to tak celkom o siedmych horách a siedmich dolách, aj keď pri peknom príbehu sa zastavíme. Teda aj vy so mnou a snáď aj ja s vami – ak splníte výzvu z tohto videa: 

Aký bude váš príbeh? 

A je tu spomínaná výyyzva číslo jeden: pustite si Schumanovu skladbu a skúste, podobne ako som to ja robila vo videu, vytvoriť vlastný príbeh. Túto milú skladbu nájdete tu: Róbert Schuman – Scény z detstva: V.  Radosť

A ešte druhá výzva: skúste si aj vy sami nájsť zaujímavú hudbu, ktorá sa vám páči (áno, pokojne to môže byť aj hip-hop či pop) a pokúste sa vytvoriť ďalšie príbehy inšpirované vybranými skladbami. 

PS: Nezabudnite príbehy nahrať alebo natočiť a poslať mi ich na mail uvedený nižšie (napadynaucenie@gmail.com) alebo ich zozdieľať na sociálnych sieťach a označiť @napadynaucenie. Príbehy a rozprávky totiž milujem a tých vašich sa už nemôžem dočkať… 

Ak máte akékoľvek otázky či postrehy, môžete zanechať komentár tu či na YouTube alebo mi môžete napísať mail na: napadynaucenie@gmail.com, alebo správu na ktorúkoľvek zo sociálnych sietí s názvom napadynaucenie (resp.  Nápady na učenie), kde tiež môžete posielať fotky a videá so splnenými výzvami a úlohami, ale aj dôkazy o tom, ako usilovne a skvele ste doma alebo v škole jednotlivé témy zdolávali. 

Xoxo! 

Vaša Niiika (KiNi.Nika) 

Mohlo by vás zaujímať

Biológia
Základná škola
Chémia
Základná škola
Dejepis
Stredná škola