Music matters – Ak chceš byť múdry, hraj!

Hudobná výchova
3. ročník ZŠ
4. ročník ZŠ
5. ročník ZŠ
6. ročník ZŠ
7. ročník ZŠ
8. ročník ZŠ

Ach, to cvičenie a hranie!

Čo už len môže byť skvelé na tom, keď musí niekto celé dni cvičiť na nástroji a čítať noty a hrať? Keď už ťa nepresvedčí to, že na to letia chalani aj baby, možno ťa presvedčí aspoň veda, ktorá tvrdí, že hra na nástroji zlepšuje našu… a vieš čo, zvyšok si pozri vo videu a potom môžme diskutovať ďalej 😉

No čo, už vieš, prečo je dobré hrať na hudobných nástrojoch? Ak áno, ešte by ma zaujímalo, aký máš na túto tému názor teraz, po dopozeraní videjka. Ak máš čas a chuť, vyplň preto tento dotazník.

„Rýchlovka“ pre učiteľov a rodičov 

A pomôcka opäť na záver – ak patríte k tým, ktorí deti sprevádzajú pri využívaní uvedených videí a materiálov, tu je pár informácií pre vás. Vo videu nájdete návrh ako pracovať a videom, prečo deti povzbudiť, aby hrali na hudobných nástrojoch a prečo vyplniť dotazník, ktorý nájdete vyššie.

Ak máte akékoľvek otázky či postrehy, môžete zanechať komentár tu či na YouTube alebo mi môžete napísať mail na: napadynaucenie@gmail.com, alebo správu na ktorúkoľvek zo sociálnych sietí s názvom napadynaucenie (resp.  Nápady na učenie), kde tiež môžete posielať fotky a videá so splnenými výzvami a úlohami, ale aj dôkazy o tom, ako usilovne a skvele ste doma alebo v škole jednotlivé témy zdolávali .

Veľa radosti pri učení (sa) a hraní prajem!

Vaša Niiika (KiNi.Nika)

Mohlo by vás zaujímať