Členovia rodiny (vysvetlenie učiva)

Na tejto stránke nájdeš video, v ktorom sa zoznámiš s rozmanitými členmi rodiny našej Lucy. Predstaví ti nielen svoju mamu, otca či brata, ale aj nevlastnú mamu, prababičku, tetu či uja. Ak nevieš pomenovať aspoň jedného z týchto členov, toto video je presne pre teba! Ak aj všetky tieto slovíčka poznáš, tak sa aspoň niečo nové dozvieš o Lucy.

Zaručujem ti s videom veľa zábavy a ani nezbadáš, že sa vlastne niečo učíš.

Ak si chceš pri pozeraní videa precvičiť či si všetkému porozumel, tak si vytlač aj pracovný list nižšie. Na správne odpovede ale ešte nepozeraj! Nemalo by to pre teba potom veľký zmysel. Najprv si ho samostatne vypracuj, a potom skontroluj, či si mal všetko správne.

Verím, že sa ti video páčilo. Ak mi chceš nechať odkaz alebo sa dozvedieť viac, napíš mi správu na emailovú adresu: adrianap.no@gmail.com.

Teším sa na ďalšie spoločné dobrodružstvo!

GOOD BYE 🙂

Geografia