Počúvaj inak I – Zatancuj mi ➰🕺💃 

Hudobná výchova
3. ročník ZŠ
4. ročník ZŠ
5. ročník ZŠ
6. ročník ZŠ

➰🕺💃 

Uhádnete podľa emoji, čo budeme tento krát robiť? Ak ste hádali, že budeme tancovať, mali ste pravdu. Navyše nie hocijako. Budeme potrebovať… HM 🤔 čeknite video a zistíte 🤗 

Už vieme, aké pomôcky si pripraviť aj to, ako si ich pripraviť. Teraz je na čase naučiť sa ako ich používať a čo všetko sa s nimi dá robiť. Všetko je uvedené v nasledujúcom videu🎞️.  

Ak máte pozreté už aj druhé video, poriadne si poskúšajte čo všetko sa so ➰ ➰➰ dá robiť a šup-šup na tancovanie s hudbou. Viac o tom nájdete v nasledujúcich témach ❤️ 

Video pre učiteľov a rodičov  

Na záver ešte prikladám video pre učiteľov a rodičov k téme alebo cyklu tém s názvom Zatancuj mi ➰🕺💃 . Nájdete v ňom informácie o tom ako pracovať s videami, ale aj vysvetlenie prečo by ste mali do vyučovania hudobnej výchovy zaradiť využívanie šatiek. 

Ak máte akékoľvek otázky či postrehy, môžete zanechať komentár tu či na YouTube alebo mi môžete napísať mail na: napadynaucenie@gmail.com, alebo správu na ktorúkoľvek zo sociálnych sietí s názvom napadynaucenie (resp.  Nápady na učenie), kde tiež môžete posielať fotky a videá so splnenými výzvami a úlohami, ale aj dôkazy o tom, ako usilovne a skvele ste doma alebo v škole jednotlivé témy zdolávali. 

Tancujte s radosťou! 

Vaša Niiika (KiNi.Nika) 

Mohlo by vás zaujímať